Përplasja e parë në publik pas ndarjes, Jonida dhe Romeo u panë në të njëjtin vend (FOTO LAJM)

Pas ndarjes, Jonidën dhe Romeon i kemi parë tek tuk të përplasen në InstaStory dhe nuk ka munguar as ndonjë kunj për njëri-tjetri.

Por mbrëmjen e djeshme, në premierën e filmit të Ermalit, mes shumë VIP-ash ishte edhe Jonida edhe Romeo, shkruan Albeu.com.

Nëpër rrjete sociale të dy kanë publikuar pamje nga filmi por në asnjë moment nuk i pamë bashkë, të paktën në kamera.

Madje Jonidën nuk e pamë as në praninë e Borës apo Donaldit që më parë ishin miq shumë të mirë./albeu.com

Shtuar 30.01.2020 09:37