Pas dasmës, Gold AG “përvesh mëngët” dhe gati të sjellë hitin e radhës (FOTO LAJM)

Pas dasmës dhe muajit të mjaltit reperi Gold AG i është përkushtuar projekteve të radhës dhe mesa duket ka finalizuar një tjetër projekt muzikor.

Këtë e bëri të ditur vetë reperi, i cili në një postim në Instagram zbuloi se kënga lancohet nesër në ora 14:00.

“TI KU JETON ??? SHKRUAJE. Neser ora 14:00 #DIASPORA”, ka shkuar në mishkrimin e postimit reperi i njohur.


Shtuar 2.07.2020 19:31