“Pa të brendshme në takim”, Shqipja e “Përputhen” vihet në siklet (FOTO LAJM)

Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi.

Por kjo gjë rezultoi një moment sikleti për Shqipen. Ajo tha se e kishte shumë të vështirë xhirimin e asaj skene, duke shtuar se u kërkoi të gjithëve të dilni jashtë në momentin që u shtri. Ndërsa akoma dhe më të nxehtë situatën e bëri Fatjoni, i cili e pyeti bukuroshen brune, a kishte veshur të brendshme në atë moment.

Fatjoni: Ishe pa të brendshme?

Shqipja: U thashë të gjithëve të dilnin jashtë që unë të shtrihesha. Kam qenë shumë në siklet…


Shtuar 6.10.2020 19:50