Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka ëndërruar suksesin që ka sot dhe ka publikuar video të ndryshme duke repuar.

Së fundmi në Instagram ka qarkulluar një video ku shfaqet Tayna në moshë më të vogël, e veshur me uniformën e gjimnazit dhe duke kënduar.

Në këto pamje reperja duket më e ëmbël me flokët biondë.

Por vihet re se reperia ka ndryshuar goxha shumë dhe zërat se Tayna ka bërë operacione plastike u shtuan në masë.

Nuk përjashtohet mundësia që tualeti bën një punë të mirë më Taynën pasi tiparet e repers nuk duket të kenë ndryshuar./albeu.com/


Shtuar 27.03.2020 09:10