“Pa lyer kurrë”, Olta Gixhari 21 vite më parë dukej kaq ndryshe (FOTO LAJM)

Aktorja Olti Gixhari njihet për të karakterin e saj të drepërdrejtë dhe si njeri pa komplekse.

Ajo gjithashtu gjithmonë është komentuar përsa i përket looku-ut të saj të cilin nuk është se ka eksperimentuar, duke qëndruar të bjondja në pjesën më të madhe të kohës .

E së fundi aktorja ka publikuar një foto ku shfaqet me flokët e palyer, rreth 21 vite më parë.

Në foton e publikuar në Instastory, Olta shfaqet me flokët e saj super të gjatë në ngjyrë mjalti.

Aktorja duket tepër tërheqëse dhe me stil me atë byzylykun e vendosur në krah, ndërkohë që buzëqesh para kamerës.

Kështu Olta ka shuar kuriozitetin e fansave duke treguar se nuk ka bërë asgjë në fizik apo fytyrë dhe nëse do të kishte bërë diçka, atëherë do t’i vinte turp të gënjente për një gjë të tillë, pasi do të ishte e dukshme!


Shtuar 27.02.2020 13:12