Nusja e Mc Kreshës tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina do bëhen prindër. Lajmi u bë i ditur në dhjetor, gjatë dasmës së çiftit dhe më pas e konfirmuan edhe vetë Kresha me Erzinën.

Erzina është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe për herë të parë ka treguar barkun e rrumbullakosur me një foto në Instagram.

Erzina shfaqet e veshur me tuta dhe në dorë mban një kuti me akullore duke zbuluar edhe nepsin e shtatzënisë.

“Krijimi i familjes është një cikël që secili prej nesh e pret. Fatkeqsisht unë e kam shtyrë goxha, e mira është sa më herët, për të dhënë shembull”, është shprehur Mc Kresha më herët.


Shtuar 10.02.2020 07:54