Nuk fshihen më, Oriola Marashi dhe Eros Grezda bashkë në karantinë (FOTO LAJM)

Pas lajmit të bujshëm se Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje duket se vetë çifti ka vendosur ta konfirmoj tërthorazi.

Deri tani të dy kishin heshtur për këtë temë por asnjëri prej tyre nuk e kishte mohuar, shkruan Albeu.com.

Vetëm disa orë më parë si Oriola ashu dhe Grezda kanë publikuar video nga e njëjta shtëpi duke lënë të kuptohet qartë se janë bashkë në karantinë pa dhënë detaje për vendodhjen.

Duket se këto ditë izolimi çifti po i kalon mjaft këndshëm në një vend të ftohtë ku brenda po gatuajnë me shumë dashuri ushqime të ngrohta./albeu.com/


Shtuar 24.03.2020 11:19