“Nuk e kisha vënë re”, ndjekësit nxjerr zbuluar Photoshopin e Kejvinës (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella nuk e ka të vëhtirë të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen e mediave pasi format e saj trupore dhe ekspozimi i tyre në mënyrë provokuese ja bëjnë shumë të thjeshtë.

Por në pozat e saj të fundit ndjekësit i kanë vënë në dukje një detaj.

Bukuroshes i mungon tatuazhi që ka në njërin krah dhe kjo i ka htyrë të gjithë të mendojnë se modelja përdor Photoshop, ose fotografi i saj nuk e ka parë të nevojshëm tatuazhin në fotot e saj me fustan nusërie.

“Uaaa, unë nuk e kisha vënë re”, i kthehet Kejvina ndjekëses e cila i vuri në dukje mungesën e tatuazhit në krahun e saj./albeu.com/


Shtuar 7.10.2020 08:32