Nora Istrefi në super formë, vjen me kërcim provokues nga oborri i shtëpisë (VIDEO)

As Nora Istrefi nuk i shpëtoi rrjetit social “Tik Tok”, por mund të themi lirshëm se ka bërë mirë që është kyçur.

Nora ka nisur në fundjavë publikimin e video-ve, e shohim këngëtaren me vallëzime.

Së fundmi ka publikuar një video duke kërcyer me këngë të JLo, dhe këngëtarja duket se është në formën më të mirë.


Shtuar 13.04.2020 08:11