Njëra më e mirë se tjetra, Kiara Tito prezanton për herë të parë të ëmën (FOTO LAJM)

Më shumë sesa mamaja, mund të mendonim se ishte motra ajo që Kiara Tito na tregoi në rrjetet sociale. Por mesazhi i moderatores nuk lë vend për dyshime. “Gëzuar ditëlindjen mami“, ka shkruar ajo, duke i uruar kështu të ëmës festën e rëndësishme, e njëkohësisht, duke e prezantuar atë publikisht për herë të parë.

Bjonde me sy të shkruar, e ëma e Kiarës është mjaft simpatike, ndonëse nuk ngjajnë dhe aq shumë bashkë. Kiara përgatitet të rikthehet shumë shpejt në ekran me emisionin e modës “Style Star Shoë”, i cili do të transmetohet në “Abc Neës”.


Shtuar 11.03.2020 15:53