Një vit të martuar, Jonida Vokshi bën urimin epik (FOTO LAJM)

Një vit më parë, moderatorja simpatike Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krrapi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Jonida duket se është ndjerë nostalgjike për njē nga ditët më speciale për të dhe ka publikuar një foto nga ky moment.

“Si sot një vit më parë, u kënaqa shumë po shumë në një dasmë, që rezultoi të ishte e imja. Faleminderit miq që na e keni bërë këtë të paharruar. Paçim edhe 100 përvjetore bashkë zemër”, shkruan Jonida krahas fotos me Besnikun.

Kujtojmë se pak muaj më parë, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur Emi.


Shtuar 14.09.2020 10:26