Një tjetër ”lodër”, Morena Taraku pozon mbi motorin unik (FOTO LAJM)

Morena Taraku herë pas here ju ka prezantuar me ”bisha” luksoze. Edhe sot, këngëtarja ka bërë po të njëjtën gjë.

Ajo ka ndarë në Instagram një foto provokuese nga oborri i shtëpisë, teksa shihet mbi një motoçikletë teksa mban veshur një kostum elastik që i nxjerr në pah format e trupit.

“Djali im dhe lodra ime”, ka shkruara Morena duke iu referuar qeni të saj dhe motoçikletës.

Ndërkohë, Morena ditë më parë solli projektin e ri muzikor.


Shtuar 24.04.2020 16:33