Një baba si Gjiko, Elita i jep “medalje” bashkëshortit (FOTO LAJM)

Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili rritet nga dita në ditë.

Së fundmi ka qenë moderatorja e cila ka ndarë një foto të Gjikos me Zërin, i cili është duke u larë dhe argëtuar me babin.

“Babi më i mirë”, ka shkruar Elita krah postimit, duke treguar se Gjiko është shumë i përkushtuar tek voglëushi. Kujtojmë se momentalisht dyshja është në pritje të fëmijës së tyre te dytë, që pritet të jetë një vajzë.

Me siguri sapo familja të shtohet, Gjiko dhe Elita do të kenë edhe më shumë momente lumturie për të ndarë me ndjekësit e tyre.


Shtuar 1.10.2020 07:02