Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ”hap thesin” (VIDEO)

Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Ata s’kanë ngurruar të ndajnë edhe disa momente romantike me fansat e tyre, të cilët presin me kuriozitet të madh çdo postim të çiftit në rrjete sociale.

Fero sot në një intervistë për “Prive” ka treguar për marrëdhënien me Arbenitën dhe nuk la gjë pa thënë.

Ai tha se Arbenita është shumë xheloze nga natyra .

Më tej pa ngurruar shtoi se koleget kanë flirtuar me të, por tani jo më meqë reperi është i zënë.


Shtuar 29.03.2020 14:31