Nga Dua Lipa të Demi Rose, modelet nisin zyrtarisht pushimet (FOTO LAJM)

Tani që erdhi zyrtarisht vera, yjet pushtuan Instagramin me fotot e tyre provokuese.

Garderobën e tyre verore, mes të cilave gjejmë dhe disa nga bikinit më të vogla që njeriu ka parë ndonjëherë do i shohim tani më shpesh.

Dike pirë koktejle në plazh apo buzë pishinës ato po shijojnë tashmë rrezet e diellit pas disa muajsh izolim.

Nga Dua Lipa në ishullin e St Lucia tre emrat e rinj si Arabella Chi në Ibiza, në fotot e postuara në Instagram zbulohen disa nga bikinit më të nxehta të verës.


Shtuar 10.07.2020 17:00