Nënë e 3 fëmijëve, por bashkëshortja e ish-futbollistit “çmend” në bikini (FOTO LAJM)

Ilary Blasi, edhe pse vitet kalojnë, vazhdon të jetë në formë. Prezantuesja e njohur italiane, këtë periudhë po shijon pushimet në Capri dhe momentet e saj të bukura i ndan edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Edhe pse vitet kalojnë, Ilary Blasi vijon të jetë në super formë. Prezantuesja e njohur italiane, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon pushimet në Capri.

E momentet më të bukura të këtyre pushimeve po i ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”. Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Francesco Totti, ka postuar foto të ndryshme duke ekspozuar format e saj elegante.

Vera është e gjatë dhe me siguri nëna e tre fëmijëve nuk do t’i ndale pozat dhe postimet në “Instagram”.


Shtuar 17.07.2020 06:43