Në një lidhje me bukuroshen shqiptare, Getinjo sapo e konfirmoi? (FOTO LAJM)

Getinjo është rikthyer në muzikë së fundmi me projektin e tij më të ri “P9”.

Megjithatë së fundmi vëmendjen e ka rrëmbyer një ‘Instastory’ që ka publikuar reperi.

Ai ka ripostuar përgjigjen e një vajze nga Tirana të quajtur Ilda, e cila i kthehet duke i thënë “E dimë”, dikujt që i thotë se shkon shumë me Getinjon dhe janë si rrusha.

Reagimi i reperit i ka bërë të gjithë të mendojnë se në këtë mënyrê ai po konfirmon lidhjen e tij me vajzën bionde.

Megjithatë nëse është vërtet kështu do na duhet të presim për një tjetër reagim nga reperi.


Shtuar 10.07.2020 06:43