Në Capri me pushime, Rita Ora shfaqet me maskën më të çudtishme (FOTO LAJM)

Rita Ora, artistja shqiptare me famë botërore ka shkuar në Itali.

Këngëtarja duket se ka qenë mjaft e zënë pasi ajo ishte për vizitë zyrtare si ambasadore e UNICEF-it dhe kishte disa takime në Itali.

Më pas, në Capri Rita ka shfrytëzuar fundjavën për pushime.
Me një fustan të bardhë, kapele në kokë dhe maskën e veçantë, Rita mori vëmendjen e paparacëve.

Luksi nuk mungonte në këtë fundjavë për Ritën, pasi jahti ku kaloi pushimin ishte tejet i shtrenjtë.


Shtuar 31.08.2020 12:06