Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM)

Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke “konkuruar” edhe vetë këngëtare.

Postimet e saj provokuese dhe “me spec” në Instagram ku numëron plot 88 mijë ndjekës dhe kanalin e saj në Youtube bëjnë goxha zhurmë dhe kështu është bërë e përfolur në media Uindin.

Uindi njihej për format e saj trupore të kolme të cilat dukeshin edhe mbipeshë, por së fundmi blogerja ka habitur ndjekësit.

Ajo është shfaqur me ndryshimin drastik ku duket se ka humbur me dhjetra kilogram.

Fansat e kanë pritur mjaft mirë këtë ndryshim të motrës së këngëtares duke i kërkuar edhe “sekretin” e rënjes nga pesha./albeu.com.


Shtuar 1.09.2020 08:56