Ndajnë të njëjtin krevat, çfarë po kurdisin Roza Lati dhe Stresi (VIDEO)

Moderatorja e njohur Roza Lati ka publikuar së fundmi në Instastoryn e saj disa foto pranë reperit Stresi, i cili është të dielën i ftuar në emisionin “Why Not”. Në fotot në fjalë dyshja shfaqen të shtrirë në krevat dhe rreth tyre qëndrojnë disa burra, të veshur me maska dhe shkop gome.

“Why not, këtë të dielë, vetëm kaq po iu tregoj. Je shok fanstastik, vëllai i madh, njeri model”, shkruan Roza krahas fotove me reperin.

Dyshja janë miq të mirë dhe duket se bashkë kanë rindërtuar skenën e arrestimit të Stresit dhe për më shumë do zbulojmë të dielën. Kujtojmë që Stresi është arrestuar në një dhomë hoteli në zonën e Linzës në Tiranë.


Shtuar 22.02.2020 10:46