Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas i rikthehet jetës normale me foto provokuese (FOTO LAJM)

Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instagram.

Sapo është shëruar plotësisht e dashura e sulmuesit të Juventusit Paulo Dybala ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me bikini ku tregon linjat e saj perfekte por e të gjithë dashurinë e saj për diellin dhe jetën.

Koronavirusin tashmë e ka mposhtur edhe Dybala i cili pas 4 testimeve pozitive, dje ka dhënë lajmin e madh që e ka hedhur pas krahëve këtë infeksion.


Shtuar 8.05.2020 14:39