Mosha është vetëm një numër dhe Jennifer Lopez e vërteton më së miri (FOTO LAJM)

Ajo është 50 vjeçe por duket më në formë se kurrë.

Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me format e saj.

E veshur me një veshje lëkure të zezë, J.Lo pozoi për të promovuar këpucët seksi nga linja e saj.

Foto e re është komentuar shumë nga ndjekësit e këngëtares, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen dhe vitalitetin e saj në këtë moshë.


Shtuar 17.07.2020 09:22