Morena Taraku rikthehet me Stresin dhe provokon me fustan transparent

Pak ditë më parë, pas një bashkëpunimi të tyre të dikurshëm, qarkulloi me shpejtësi lajmi se, këngëtarja Morena Taraku rikthehet në treg në bashkëpunim me reperin Stresi.

Për këtë arsye dyshja ndodhet bashkë për realizimin e klipit, pasi kënga ka përfunduar.

Dyshja ka ndarë me ndjekësit e tyre një foto nga shesh xhirimet mbrëmjen e djeshme teksa Morena Taraku shihet tepër provokuese me një fustan transparent.

View this post on Instagram

The biggest hit it’s coming Ft @morenataraku “Bad Girl “ We Shutdown 😋😋😋😋

A post shared by STRESI (@stresi) on


Shtuar 26.08.2020 21:23