Momenti i sikletshëm, Taynës i shpërthen këmisha në koncert

Nuk është hera e parë por duket se është bërë e zakonshme.

Tayna është përballur me një moment të sikletshëm.

Reperja Tayna po vazhdon të jetë aktive në koncerte të ndryshme.

Numri i madh i publikut ishte edhe në atë të fundit ku rep-artistja këndoi e kërceu së bashku me ta.

Mirëpo diçka e pakëndshme i ndodhi për një moment kur atë e ‘tradhtoi’ veshja dhe iu zbërthye këmisha në mes të koncertit.


Shtuar 9.02.2020 14:08