Mohuan lidhjen, por Kejvina dhe reperi shqiptar po karantinohen bashkë? (FOTO LAJM)

Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë.

Por pak kohë më parë modelja u pa atje në shoqërinë e Seven Saraçi, ku ky i fundit publikoi disa video, teksa shihet duke u përqafuar me Kejvinën, shkruan Albeu.com.

Videot janë fshirë menjëherë, por në rrjet nuk ka kaluar shumë për të lindur dyshimet se diçka më shumë se shoqëri ka mes Kejvinës dhe reperit, Seven Saraçi

Kejvina mohoi gjithçka, por së fundmi si reperi ashu dhe modelja kanë publikuar në InstaStory foto teksa duket se në këto kohë izolimi janë në shoqërinë e njeti-tjetrit.

Po karantinohen bashkë ose jo, kjo mbetet për tu zbuluar./albeu.com/


Shtuar 25.04.2020 07:57