Modelja joshëse në “hall”, i kërkon ndihmë fansave (FOTO LAJM)

Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”.

Ajo ndiqet nga 11 milion fansa dhe është bërë e famshme në të gjithë botën.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto dhe është në dilemë se kush është më e bukur e para apo e dyta, prandaj pyet dhe fansat.

Po ju kë foto do zgjidhnit? /albeu.com/


Shtuar 24.06.2020 09:38