Mijëra euro, sa kushtoi veshja e Luanës në puntatën e parë të “Shiko Kush Luan” (FOTO LAJM)

Mbrëmjën e djeshme ka startuar puntata e parë e “Shiko Kush Luan” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Si çdo herë tjetër edhe mbrëmjen e djeshme Luana është kujdesur në detaje për look-un e saj.

Por jeni kurioz sa i kushtoi fustani i kuq moderatores?

Faqja “What They wearin” bënë me dije se fustani i lëkurës, Alexander McQueen ka kushtuar plot 5.490 dhe rripi përsëri Alexander McQueen 490 euro./albeu.com/


Shtuar 27.09.2020 10:56