Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO)

“Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar.

Dyshja vjen me një stil të veçantë dhe me një klip plot ngjyra.

“Dy zemrat” padyshim që do të jetë një tjetër këngë që do t’i shtohet listës së hiteve të këtij sezoni.

“Bashkëpunimi perfekt”, “Do të jetë bashkëpunimi i vitit dhe padyshim do të jetë një super hit”, janë disa nga komentet e fansave në kanalin në Youtube.


Shtuar 13.09.2020 15:39