Më shumë se shtëpia juaj, çmimi i “çmendur” i orës së Blerim Destanit (FOTO LAJM)

Blerim Destani po bën krenar të gjithë shqiptarët me sukseset e tij dhe bashkëpunimet me aktorët më të mëdhenj botëror.

Përveç sukseseve të tij aktori është i njohur edhe për invetimet e shtrejnta e sidmos për fiksimin për orat e shtrejnta.

Jo një, por Blerimit i numërohen shumë ora me shifra të “çmendura”.

Së fundmi faqja “What They Wearin” ka bërë të ditur çmimin e orës Richard Mille të cilën aktori e ka blerë plot 91,000 euro./albeu.com/


Shtuar 25.03.2020 15:47