Me shumë kilogrmë tepër, kështu duket Fjolla Morina në karantinë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon pasditen e djeshme përmes një lidhje Skype, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve.

Tashmë që një nga aktivitetet e ditës janë punët e shtëpisë, Fjolla ka zbuluar se më të preferuar ka gatimin, sidomos për ushqimet tradicionale.

Madje kjo ka bërë që edhe Fjolla të shtojë në peshë, madje 5 kilogramë. Fjolla nuk është e vetmja, pasi të qëndruarit në shtëpi dhe pa aktivitet fizik i ka bërë të gjithë të ushqehen më shumë se zakonisht.


Shtuar 8.04.2020 10:18