Me një festë të “çmendur”, ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)

Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund beqarisë.

Ajo ka zhvilluar një festë të çmendur beqarie me rrethin e saj të ngushtë shoqëror me 11 shkurt.

Ndërkohë ceremoninë e dasmës, Keti dhe partneri i saj Kleidi,kanë zgjedhur ta zhvillojnë në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt 2020.

Urime çiftit të ri!


Shtuar 14.02.2020 12:36