“Me biceps, triceps e six-pack”, Capital T publikoi foton “e nxehtë” që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Reperi i njohur dhe mjaft i dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm, Capital T ka publikuar në Instagram një foto të tijën si rrallë herë më parë.

Ai ka pozuar në një pishinë dimërore, e në sy bjenë muskujt për të cilat vajzat do “të shkulnin fokët”.

Me biceps, triceps, six-pack e të tjera si këto, Kapo është padyshim një “çun i kompletuar” që na i kënaqi sytë me këto poza.

Siç e thotë edhe vetë, reperi është në gjendjen më të mirë që ka qenë ndonjëherë, lidhur kjo me çdo aspekt të jetës së tij.

“Më i mirë që kam qenë ndonjëherë, në gjithçka! Pa gënjeshtra.”- shkruan Kapo krahas postimit.


Shtuar 28.02.2020 14:54