Mbi 1 mijë euro një palë syze, Arta Nitaj ndez komentet në rrjet

Emri i aktores Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë,

Vizitat e shpeshta në Dubai, disa biseda private në Instagram e një foto lakuriq, ishin vetëm disa nga arsyet.

Lidhur me këto të fundit aktorja ka thënë se dikush i ka bërë montazh dhe këtë e dëshmoi duke improvizuar një bisedë me Beyonce, shkruan Ekspress.

Megjithatë edhe jeta e shtrenjtë e Artës komentohet mjaft shumë.

Së fundmi është publikuar çmimi i një çante të vogël të saj e cila kushton 1,390 euro duke mos lënë anash edhe rrobat e syzet të cilat kapin po ashtu shifra të shtrenjta.


Shtuar 29.03.2020 19:11