Martesa në fshehtësi ishte e vërtetë? Georgina i ngre dyshime fansave (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme modelja e njohur Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 26-të.

Sigurishtë urimin më të bukur ajo e mori nga partneri i saj Cristiano i cili i shkruante:

“Gëzuar dashuria ime! Të dëshiroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyeshme për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”

Dhe në shenjë falenderimi për urimin dhe për të gjitha ditët e bukura që Cristiano i ka dhuruar ,Georgina bëri një postim në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

“26 shumë e lumtur. Nuk kërkoj më shumë nga jeta. Thjesht shëndët për familjen time dhe mua për të shijuar të gjithë ditë që jam pranë tyre. Faleminderit për urimet , faleminderit për lulet, faleminderit burri i im” ndalojmë pak tek fjalët e fundit.

“Burri i im” i është drejtuar Georgina, CR7 mos vallë pa dashje modelja tregoi që ata janë martuar në fshehtësi.

Kujtojmë që në nëtorin e vitit të kaluar u shkruajt gjatë në media që çifti I njohur i shoëbizit ishin martuar në fshehtësi.


Shtuar 28.01.2020 09:41