“Marilyn Monroe”, as Getinjo nuk i rezistoi fotos së fundit të Kejvinës (FOTO LAJM)

Kejvina është një ndër modolet më të përfolura në median rozë por edhe në Instagram ka me mijra ndjkës të cilët i surprizon herë pas here me fotot pikante.

Por me postimin e fundit Kejvina ka surprizuar edhe Getinjon i cili komenton “Marilyn Monroe update” dhe me të vërtetë në këtë foto modelja i afrohet look-ut të Monroe.

Reperi mund të jetë nisur edhe nga foto e profilit të modeles në Instagram e cila mban prej kohësh Monroen./albeu.com/


Shtuar 18.02.2020 09:29