Mami Zaimina super yll, e “tepron” me fotot nga bregdeti (FOTO LAJM)

Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoWbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të gjatë izolimi, duke shijuar tani të gjitha bukuritë që ofron natyra dhe bregdeti shqiptar.

Edhe këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari e cila vitet e fundit ka qenë më shumë e fokusuar tek familja e saj, ka treguar me anë të disa fotove se ka nisur të pushojë.

Nw foton e fundit nw bregdet me bikini tw bardha Zaimina duket mahnitwse teksa shkruan krah fotots: Mommy shark./albeu.com.


Shtuar 30.06.2020 11:27