“Look i ri nga karantina”, Luana Vjollca sapo “çmendi” rrjetin (FOTO LAJM)

Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i përkushtohet një pasioni apo thjesht të rikujtojë kohët e bukura që ka kaluar.

Luana ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto nga karantina me look të ri dhe menjëherë ka marrë me mijëra e mijëra pëlqime dhe komente.

Moderatorja duket vëretë shumë tërheqëse me floket bjonde me baluke dhe buzët flakë të kuqe./albeu.com/


Shtuar 13.04.2020 11:51