La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit

Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.

Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldo, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj .

Një fizik për tu dëshiruar dhe dekolteja tejet e hapur duket se i ka lenë pa frymë të gjithë në sallë.

Modelja braziliane gjithnjë komentohet për një fizik për t’u dëshiruar dhe zakonisht në çdo eveniment që shfaqet përpiqet të tërheqë vëmendjen me veshjet e hapura.


Shtuar 9.02.2020 08:34