Kur Meghan ishte e vogël, i ati nxjerr fotot e vjetra të albumit familjar (FOTO LAJM)

THOMAS Markle ka hapur albumin e familjes për të zbuluar fotot prekëse të fëmijërisë së Meghan.

75-vjeçari tha se ai i kaloi “vitet e tij më të lumtura” me vajzën ndërsa ajo u rrit – duke treguar edhe dëshpërimin e tij për shkak se kishte muaj që nuk fliste më të bijën. Thomas Markle zbuloi fëmijërinë e Meghan në dokumentarin e televizionit Channel 5
“Kur ajo lindi nuk mund të isha më e lumtur. Ata më dorëzuan, pashë fytyrën e saj, gishtat e vegjël të mbështjellë rreth gishtërinjve dhe kjo ishte ajo, isha dashuruar.

“Unë thjesht e dija që ajo do të ishte e veçantë. Ajo ishte thjesht e bukur, kur kthehesha në shtëpi nga puna, e merrja dhe do ta mbaja gjatë gjithë kohës.”

Në dokument, Thomas zbulon edhe pamjet e filmimeve familjare që nuk janë parë më parë me Meghan nga moshat 11 dhe 16 vjeç.
Dhe ai tha se ishte I dëshpëruar që kishte humbur dasmën e vajzës së tij me Princin Harry në maj 2018 – i detyruar pasi i ishte nënshtruar një operacioni.

Ai tha se nipin e tij Archie, të cilin nuk e ka takuar kurrë.


Shtuar 23.01.2020 14:42