Kujt i rri më bukur? Alketa dhe Xhemi bëjnë “xing” me veshjen (FOTO LAJM)

Pas debatit të bujshëm që u komentua gjatë në media, dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë bërë xing me njëra-tjetrën.

Të dielen ne puntatën e parë të sezonit të ri të spektaklit të “Portokallisë”, Xhemi u shfaq e veshur me një kostum xhaketë dhe pantollona të shkurtra në ngjyrën rozë.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme moderatorja Alketa Vejsiu u shfaq e veshur me të njëjtin kostum, i njëjti model dhe ngjyrë. Dy moderatoret janë dukur shumë stil dhe kanë shkëlqyer në ekran!


Shtuar 3.03.2020 07:48