Kishte kaq kohë që po punonte, Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit? (FOTO LAJM)

Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte prej disa kohësh. Përmes Instagramit Roza u shpreh se tani e tutje do të fokusohet vetëm tek emisioni i saj “Why not”.

“Asgje nuk duhet te jepet falas ne kete jete, dhe as ne televizion.
Te duhet mund dhe djerse balli per te arritur suksesin. Do jem gjithmone e perkushtuar te Bebja ime Why Not.

Jam terhequr nga gjithçka tjeter. Faleminderit.”, shkruante Roza ndër të tjera.

Vendin e Roza Latit në këtë emision do ta zë një tjetër prezantuese shumë e njohur e televizionit Ora, Rudina Dembacaj, shkruan Blitz.

Reality Shoë do të mbajë titullin “Dy Botë” dhe nis trasmetimin nga muaji Prill i këtij viti.


Shtuar 6.03.2020 14:53