“Kërkova dashuri por gjeta shumë më shumë”, urimi special i Jonës për kunatën (FOTO LAJM)

Mardhënia e Jona Spahiut me motrën e bashkëshortit tashmë është publike dhe shembull për tu ndjekur.

Kunatat shkojnë mjaft mirë bashkë saqë mos të dinim lidhjen e tyre do mendonim se janë motra.

Në një pozë të ëmbël të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Jona shkruan:

“Kerkova dashuri por gjeta shume me shume… E bekuar qe marr nga energjia jote, çdo dite.
We couldnt ask for a better A☺️
Gezofsh gjithe jeten driteza ime e diellit! @dritaymeri 💗”


Shtuar 1.08.2020 12:11