“Ke veshur apo lisho fare?”, komentuesit thumbojnë foton provokuese të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM)

Prezantuesja dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është bërë kryetemë në rrjete sociale që kur u bë e ditur se do të prezantonte në “Sanremo 2020”.

Por Alketa ka habitur këtë herë më pozën e saj në Instagram pasi si rrallëherë është shfaqur provokuese.

Ajo sduket mjaft seksi dhe elegante, ku edhe ka marrë kryesisht komplimente. E veshur me një pallto ngjyrë kafe, në adresë në Alketës nuk kanë munguar fyerjet dhe ofendimet.

“Edhe ti ike për lesh”, shkruan një ndjekës, ku një tjetër ia pret: “Aman thuaj te drejten ke veshur breke apo e ke lisho fare” etj. /albeu.com/


Shtuar 30.01.2020 07:50