Jo vetëm që përdor Photoshop, por Arbenita jep publikisht leksione (VIDEO)

Një ndër modelet më të bukura shqiptare e suksesshme dhe mjaft e përfolur si për lidhjen e saj me reperin Fero, por edhe për deklaratat pa komplekse q Arbenita bën herë pas here.

Edhe së fundmi ka bërë diçka të ngjashme.

Modelja u ka treguar të gjithëve nëpërmjet InstaStoryt se si përdor Photoshopin dhe madje ka treguar edhe detajet./albeu.com/


Shtuar 2.08.2020 07:58