Jeta superluksoze e fëmijëve të pasur në Zvicër (FOTO LAJM)

Në të gjithë botën ka fëmijë të cilët shijojnë një jetë luksi për shkak të pasurisë që i ofrojnë prindërit e tyre.

Por ama tashmë që rrjetet sociale janë bërë kaq të përhapura duket se ata nuk ndalen së postuari dhe fotot vqërtet që janë për tu mahnitur.

Deri tani vajzat më të pasura në botë janë shpallur në Zvicër ku dominojnë bukuroshet që shpalosin dhuratat e prindërve.

Ato janë bërë pjesë e “modës” në Instagram duke u përfshirë në lllogarinë e “The Rich Kids Switzerland”, Një llogari e cila ka arritur në disa mijëra ndjekës. /albeu.com/


Shtuar 29.07.2020 10:41