Jeta luksoze e Xhensila Myrtezajt, shifra marramendëse e veshjes së saj (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj tashmë prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme e cila i sjell edhe përfitime materiale.

Prandaj këngëtarja e ka luksin që të bëjnë një jetë luksoze dhe të vishet me trendet më të reja në botë e që kushtojnë shumë.

Por, kjo nuk paraqet aspak problem për këngëtare e cila vjen secilën herë me veshje unike të markave më të shtrenjta në botë.

Faqja e njohur në Instagram “whattheywearin” ka publikuar së fundi çmimin e veshjes së Xhensilës e cila mund të ju befasoj.

Vetëm një pallto të markës “Max Mara” që Xhensila ka veshur kushton jo më pak se 2160 euro.


Shtuar 3.01.2020 09:40