Jennifer Lopez kapet “mat” duke debatuar ashpër me partnerin (FOTO LAJM)

Është mëse normale që si momentet e bukura, në çdo lidhje do të ketë edhe zënka.

Ndonjëherë këto zënka kalojnë edhe në debate të ashpra dhe i tillë ka qenë edhe ky i fundit mes Jennifer Lopez dhe partnerit të saj, Alex Rodriguez.

Paparacët kanë fotografuar çiftin duke u zënë ashpër në makinë dhe foto e tyre po bën xhiron e rrjetit.

Sipas mediave të huaja, shkak për sherrin mes tyre mund të jetë bërë ndonjë mesazh, pasi Rodriguez shihej duke i treguar këngëtares diçka në telefon.

Dyshja është në një lidhje që prej vitit 2017, ndërsa kanë lajmëruar se kanë në plan të bëjnë një dasmë të madhe.


Shtuar 6.01.2020 08:48