“I erdhi sërish koha”, Sidrit Bejleri u kujton shqiptarëve lojën nostalgjike (FOTO LAJM)

Sidrit Bejleri ka publikuar së fundmi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një foto me të cilën i ka kthyer të gjithë pas në kohë.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit një foto të lojës së vjetër “Shtet, Qytet”, duke i bërë të gjithë të ndjejnë nostalgji për atë kohë.

“Në fakt nuk ka qenë fiks kështu, eh i erdhi sërish koha me e lujtë. Do ia dalim, dashtë zoti”, ka shkruar Bejleri krah postimit të fundit ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta.

Me siguri kjo foto e lojës, i ka kthyer të gjithë pas në kohë këto ditë ku çdokush ka zgjedhur të vetizolohet në shtëpi në të mirë të vetes dhe njerëzve perreth.


Shtuar 18.03.2020 09:50