Hiti i kësaj vere, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin (VIDEO)

Siç kishin paralajmëruar prej kohësh, pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi i Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës.

Kënga është tipike për verën dhe nisur nga ritmi dhe fama e dy këngëtarëve kjo këngë duket se do na shoqërojë gjithë sezonin e do ta dëgjojmë kudo./albeu.com/


Shtuar 10.06.2020 14:33