Gjuzi i “lëvdoi ballkonin”, Silvana do ju habitë të gjithëve: Është e martuar dhe ka fëmijë (FOTO LAJM)

Volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ,Silvana Bushati ishte e ftuar në “Ftesë në 5”. Ajo ishte e shoqëruar nga vajza e saj 4 vjeçare, duke zbuluar kështu “sekretin” që e kishte mbajtur të fshehtë nga të gjithë.

Silvana është prezantuar në sytë e publikut si beqare por në fakt ka një bashkëshort dhe dy fëmijë.

Ajo tregoi se nuk ka dashur ta ekspozojë familjen ndaj ka kursyer edhe postimet e fotot në rrjetet sociale.

Nga ana tjetër, ish-volejbollistja shprehu dëshirën për të qenë nënë e katër fëmijëve.


Shtuar 16.02.2020 08:19